10 lojrat me të mira të Android për 2011

Software - Autori Dardan Postuar me: 31.12.2011 - 1:22 pm | 0 Comments

Apple iOS nuk është i vetmi sistem operativ që ka lojra të mira. Për ata që e përdorin Androidin, ju kemi përgaditur një listë me lojrat me të mira për 2011./itshqip

1. Where’s My Water?

2. Muffin Knight

3. Star Legends

4. Plants Vs. Zombies

5. Reckless Getaway

6. Robotek

7. Sonic CD

8. Age of Zombies

9. Cut the Rope

10. PewPew 2

/itshqipPublikuar nga


Dardani është autor në itshqip.com, i cili kohën e lirë e shfrytëzon për të shkruar, është student dhe është i apasionuar pas Teknologjisë dhe Informatikës. Ndiqe Dardanin në: Blog | Twitter | Facebook | Google+


Shkruaj nje koment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>