Acer Aspire S5

Ndërsa të gjithë po mendojnë për MacBook Pro me Retina Display, Acer ka prezantuar laptopin e vetë muaj më parë të quajtur Aspire S5, i cili do të jetë...


Ndërsa të gjithë po mendojnë për MacBook Pro me Retina Display, Acer ka prezantuar laptopin e vetë muaj më parë të quajtur Aspire S5, i cili do të jetë në dispozicion këtë muaj. Ky është laptopi më i hollë në botë.

Eshtë vetëm 11.2mm (.44 inç), si laptop është i pajisur mirë, ekran 13.3″ (1366 x 768), procesor Ivy Bridge Intel i7, 256GB Hardisk, 4GB RAM, dhe USB 3.0.

Acer Aspire S5 do të kushtojë 1399 dollarë, kur të dalë në shitje këtë muaj./itshqip

RELATED BY