Adobe Photoshop Touch për iPad

Software - Autori Dardan Postuar me: 28.02.2012 - 9:58 pm | 0 Comments


[MWC 2012] Nëse ju keni qenë duke pritur Adobe Photoshop për iPad-in tuaj, atëherë pritja juaj ka përfunduar.

Sot, Adobe njoftoi nisjen e Adobe Photoshop Touch për iPad. Si pjesë e familjes Adobe Touch Apps, Photoshop Touch sjell Photoshop-in nga desktopi në tabletin tuaj, të ringritur dhe të projektuar për marrjen e plotë të kontrolleve të prekjes në tablet.

Me Photoshop Touch ju mund të rregulloni fotografitë tuaja pa u lodhur të hyni në kompjuter, por drejtpërdrejt nga iPad-i juaj. Nëse jeni përdorues i rregullt i Photoshop, atëherë e dimë ndjenjën e cila ju ka bezdisur gjatë kohës kur Photoshop-i për iPad nuk ishte në dispozicion. Adobe Photoshop Touch mund ta shkarkoni nga App Store për vetëm për 9.99 dollarë./itshqip



Publikuar nga


Dardani është autor në itshqip.com, i cili kohën e lirë e shfrytëzon për të shkruar, është student dhe është i apasionuar pas Teknologjisë dhe Informatikës. Ndiqe Dardanin në: Blog | Twitter | Facebook | Google+


Shkruaj nje koment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>