Celularë prej 1 milion dollarë

Kompania ruse Gresso e cila është e njohur me paisjet ekskluzive dhe ultra të shtrejta për celularë, prezentoi një celularë të cilin definitivisht asnjëher nuk do ta posedoni, për...

Kompania ruse Gresso e cila është e njohur me paisjet ekskluzive dhe ultra të shtrejta për celularë, prezentoi një celularë të cilin definitivisht asnjëher nuk do ta posedoni, për arsye se nuk mund ti lejoni vetes një luks të till.

Gresso Lexor Las Vegas Jackpot nuk është celularë me aftësi ose funksione të avancuara ose të veçanta, përkundrazi, telefoni përdoret për funksionet themlore të telemunikacionit si për të zhvilluar biseda telefonike, dërgim dhe pranim të SMS dhe MMS porosi, si dhe ka një shfletues të tij.

Cfar e bën këtë paisje kaq të veçantë?

Shtëpiza e Gresso Luxor Las Vegas Jackpot është e punuar nga ari i pastert dhe peshon 180 gram, kurse është e hijeshuar me 45,5 karat dijamant të zi. Pjesa e prapme e paisjes është e dekoruar me dru afrikan të vjetër 200 vjeç, ndërsa tastiera është e punuar nga safiri, kurse të gjitha shenjat janë të grafuara përmes laserit.

Gresso do të lanson në shitje vetem tri paisje të këtij lloji.

Për pesonat me xhepat më të ngushtë do të ju ofrohet një variantë më e lirë me logon Luxor Las Vegas, e cila do të kushtojë vetëm 20.000$ por do të jetë pa diamant të zi dhe safir.

Categories
Hardware

Albo eshte autor në Itshqip.com, i cili në kohën e lirë preferon të shkruaj, është një person i apasionuar pas Teknologjisë dhe Informatikës. Më shum është i përkushtuar për Sigurin në Internet, më saktësisht sigurinë në faqet e internetit dhe softuerëve.
9 Comments on this post.
 • Burim sinani
  14 August 2010 at 14:35
  Leave a Reply

  Ku muj me gjet me ble nese e gjeni bjere tkenena sse un e mar edhe e paguj me daten 32-13-2011 Nese bon

 • gaga
  28 September 2010 at 02:08
  Leave a Reply

  aj krejt kosova si ka 1 milion ele mo ti pe blen :p

 • gaga
  28 September 2010 at 02:09
  Leave a Reply

  1 ksi shkon per bil gates :D

 • gaga
  28 September 2010 at 02:12
  Leave a Reply

  edhe nje shkon per Akr behgjet pacollin qe u shiten 2

 • gaga
  28 September 2010 at 02:12
  Leave a Reply

  aka naj qytetar i pr qe e blen tjeter ahahahaah

 • gaga
  28 September 2010 at 02:13
  Leave a Reply

  kosova le te investon ne lop nashta blen ksi lloj telefona :D

 • gaga
  28 September 2010 at 02:14
  Leave a Reply

  nje vend nese nuk i prit vizitoret edhe qe nuk prodhon diqka tveten ska sen as per iphone ska

 • BigBasha
  26 November 2010 at 21:03
  Leave a Reply

  Hahaha Kosovart me ksi telefona shkojn blejn buk ne furr neqoftse nuk e ke dit GaGa,,,

 • anonym
  25 April 2011 at 21:12
  Leave a Reply

  ma qiv pun qka tha qiky Burim Sinani , ti pe blen :E

 • Leave a Reply

  *

  *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  RELATED BY