Grand Theft Auto San Andreas arrin edhe në PlayStore

Pikërisht një javë më parë ne kemi parë Grand Theft Auto San Andreas në dyqanin më të madh nga Apple, App Store, tani kjo lojë është në dispozicion për...

Grand Theft Auto San Andreas arrin edhe në PlayStore

Pikërisht një javë më parë ne kemi parë Grand Theft Auto San Andreas në dyqanin më të madh nga Apple, App Store, tani kjo lojë është në dispozicion për përdoruesit e platformës mobile Android.

Versioni për sistemin operativ Android kushton 6.99 dollar dhe kërkon 2.4GB hapsirë në pajsjen tuaj, gjithashtu dhe versionin Android 3.0 ose ndonjë version më të ri të këtij sistemi operativ.

Ashtu si versioni për iOS, edhe në Android loja vjen me një rezolucion të lartë grafikë që është dizajnuar pikërisht për platforma mobile.

Ndërsa sa i përket të rejave të tjera për GTA SA, pritet që së shpejti të lansohet edhe për platformën Windows Phone 8./itShqip

RELATED BY