Hakohet Adobe Creative Cloud

Photoshop, Dreamweaver dhe Illustrator janë të gjithë të piratuara qysh një muajë pas lansimit. Adobe Creative Cloud është hakuar pasi që tani dy versionet të Adobe Photoshop CC 14...

Adope Creativecloud Itshqip

Photoshop, Dreamweaver dhe Illustrator janë të gjithë të piratuara qysh një muajë pas lansimit.

Adobe Creative Cloud është hakuar pasi që tani dy versionet të Adobe Photoshop CC 14 janë në dispozicion për t`u shkarkuar në Pirate Bay. Po ashtu, në list janë edhe Dreamweaver CC 13 dhe Adobe Illustrator CC 17.

Adobe ka refuzuar të komentoj rreth kësaj qështje, por siq duket është duke kërkuar për rregullimin e tyre . Gjithashtu të gjitha versionet janë të vjedhura për Windows.

Photoshop është njëri nga aplikacionet më të piratuara në botë. Sipas një softueri dhe shoqatës për të dhëna, Photoshop është dy herë më shumë i piratuar sesa aplikacioni tjetër më popullarizuar, Microsoft Office. /itShqip

Categories
Lajme

Arsimi është autor në portalin ITshqip, ku shkruan rreth informatikës dhe zhvillimeve që ndodhin në fushën e teknologjisë. Është i përqendruar më shumë në industrinë e telefonave të mençur dhe sulmet që ndodhin në internet. Ndiqe në : Facebook | Twitter
2 Comments on this post.
 • lol
  24 June 2013 at 21:18
  Leave a Reply

  Adope?

  • Arsim N.
   25 June 2013 at 00:37
   Leave a Reply

   Na vjen keq, ishte nje gabim nga unë dhe tani është rregulluar.

  Leave a Reply

  *

  *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  RELATED BY