Historia e iPhone (infografikë)

Ne çdo ditë po zhytemi në tregime të reja për iPhone dhe teknologjinë e së ardhmës. ThingLink ka krijuar një infografikë në të cilën mund të mësoni shumë gjëra...

Ne çdo ditë po zhytemi në tregime të reja për iPhone dhe teknologjinë e së ardhmës. ThingLink ka krijuar një infografikë në të cilën mund të mësoni shumë gjëra që nuk i keni ditur për iPhone.

Vetëm afrohuni me maus mbi infografikë dhe do të ju shfaqet përshkrimi. Dizajneri i iPhone është vërtetë një gjeni i madh, ai e ndihmoi shumë botën me idenë dhe realizimin e tij./itshqip

Categories
Lajme

Dardani është autor në itshqip.com, i cili kohën e lirë e shfrytëzon për të shkruar, është student dhe është i apasionuar pas Teknologjisë dhe Informatikës. Ndiqe Dardanin në: Blog | Twitter | Facebook | Google+
One Comment
 • flamur
  10 October 2011 at 17:40
  Leave a Reply

  disa te dhena nuk jane te sakta … iphone 3g ska 32 giga … iphone 2g dhe 3g kan te njejtin procesor arm 620 mhz underclocked ne 412 mhz kurse 3gs e ka arm cortex 833 mhz underclocked ne 600…

 • Leave a Reply

  *

  *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  RELATED BY