iPhone 5 do ndërtohet nga alumini?

Lajmi i fundit rreth iPhone 5 është postuar në portalin tonë para disa javësh, ku thuhej se iPhone 5 do të lansohet në mars të vitit 2012. iPhone gjithmonë...


Lajmi i fundit rreth iPhone 5 është postuar në portalin tonë para disa javësh, ku thuhej se iPhone 5 do të lansohet në mars të vitit 2012.

iPhone gjithmonë ndërtohet nga materialet e gomës dhe plastikës. Por, këtë herë thuhet se iPhone 5 do të ndërtohet nga alumini. Gjithashtu, iPhone 5 do të ketë pamje deri diku të njëjtë me iPhone 4.

Si zakonisht, këto janë vetëm thashetheme dhe nuk ka asnjë fakt që e dëshmon këtë lajm si të vërtetë./itshqip

Categories
Lajme

Dardani është autor në itshqip.com, i cili kohën e lirë e shfrytëzon për të shkruar, është student dhe është i apasionuar pas Teknologjisë dhe Informatikës. Ndiqe Dardanin në: Blog | Twitter | Facebook | Google+
One Comment
 • xxx
  29 December 2011 at 00:10
  Leave a Reply

  nokia 6500 classic aluminium :L motiii nokia :P

 • Leave a Reply

  *

  *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  RELATED BY