Lady Gaga tejkalon 20 milion ndjekës në Twitter

Lady Gaga, ikonë e muzikës dhe më e famshmja në skenën botërore, ka arritur të grumbulloj me shumë se 20 milion ndjekës (ang. followers) në mikro-blogun Twitter. Në vendin...


Lady Gaga, ikonë e muzikës dhe më e famshmja në skenën botërore, ka arritur të grumbulloj me shumë se 20 milion ndjekës (ang. followers) në mikro-blogun Twitter.

Në vendin e dytë është Justin Bieber me 2 milion ndjekës më pak se Lady Gaga, dhe do jetë mjaft e vështirë që Lady Gaga të kreysoj, pasi që Justin Bieber ka shumë ndjekës në rritje e sipër.

As Briteny Spears nuk është keq me ndjekësit e saj, ajo ka 13,648,937 ndjekës, që radhitet e treta pas Gaga dhe Bieber./itshqip

RELATED BY