LG Optimus L7

Kjo ishte një javë e lodhshme për kompaninë LG pasi që ajo prezantoi L-serinë e vetë me platformën Android, duke përfshirë versionet L3, L5 dhe L7. Ndoshta...


[MWC 2012] Kjo ishte një javë e lodhshme për kompaninë LG pasi që ajo prezantoi L-serinë e vetë me platformën Android, duke përfshirë versionet L3, L5 dhe L7. Ndoshta ju jeni duke kërkuar një smartphone me Android për vete dhe ndoshta kjo është pajisja e juaj.

Optimus L7 e prezantuar nga LG ka një ekran 4.3″, një procesor 1GHz, 5MP rear-facing me LED flash, do drejtohet nga Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Optimus L7 pritet të dalë në shitje në Evropë në gjysmën e vitit 2012, për fat të keq nuk dihen çmimet, edhe speficikat janë publikuar nga vetë LG, gjithashtu do presim kur LG të publikoj çmimet./itshqip

RELATED BY