Mbi 2.6 milion përdorues të Opera Mini në iPhone

Ueb shfletuesi për telefona celular nga Opera po vazhdon me një rritje të jashtzakonshme. Opera Mini ka arritur të jetë njëri nga top aplikacionet më të shkarkuara nga dyqani online i...

Ueb shfletuesi për telefona celular nga Opera po vazhdon me një rritje të jashtzakonshme. Opera Mini ka arritur të jetë njëri nga top aplikacionet më të shkarkuara nga dyqani online i aplikacioneve të Apple dhe që në ditën e parë të publikimit tek ky dyqan u shkarkua mbi 1 milion herë. Mirëpo kjo rritje si duket vazhdon edhe më tejë pasi njoftohet që dy javë nga publikimi tek dyqani online i aplikacioneve nga Apple, numri i shkarkimeve ka arritur në 2.6 milion.

Ndoshta ju kujtohet artikulli ku shfaqej një video e testimit të ueb shfletuesit nga Google, ne përsëri do ju shfaqim një video ku testohet një ueb shfletues,por kësaj rradhe do jetë ueb shfletuesi Opera.

Categories
Software
No Comment

Leave a Reply

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

RELATED BY