New iPad, të premten në ora 8 të mengjesit?

Dikush zbuloi planet e Apple, iPad-i i ri (New iPad) do të dalë në shitje këtë të premte në ora 8 të mengjesit. Ka thashetheme se do mbledhen me...

Dikush zbuloi planet e Apple, iPad-i i ri (New iPad) do të dalë në shitje këtë të premte në ora 8 të mengjesit.

Ka thashetheme se do mbledhen me mijëra blerës para dyqaneve të Apple, duke filluar qe nga e enjtja, dhe secili nga ta dëshiron që ta blejë i pari.

Nëse dëshironi ta merrni një iPad, atëherë nuk do të pendoheni, tashmë u bë e ditur se do ketë 1GB RAM memorie dhe e gjitha që ju duhet të bëni është të pritni deri më 16 mars./itshqip

RELATED BY