Rockstar feston 10 vjetorin e GTA San Andreas

Rockstar është duke festuar përvjetorin e dhjetë të lojës Grand Theft Autu: San Andreas dhe është duke ofruar lojën San Andreas, Vice City dhe GTA III me një zbritje...

Rockstar feston 10 vjetorin e GTA San Andreas

Rockstar është duke festuar përvjetorin e dhjetë të lojës Grand Theft Autu: San Andreas dhe është duke ofruar lojën San Andreas, Vice City dhe GTA III me një zbritje të madhe. Zbritja është në dispozicion në iOS dhe Android si dhe në Amazon AppStore.

GTA: San Andreas kushton vetëm 3.99 dollar (duke rënë për 43%) në iOS, Android dhe Amazon, kurse GTA: Vice City dhe GTA III kushtojnë nga 2.99 dollar ( 40% zbritje).

Ky promovim është në dispozicion për një kohë të limituar, të cilën kompania Rockstar nuk e ka cekur./itShqip

RELATED BY