Samsung lanson Galaxy W, telefon me ekran 7 inç

Samsung ka lansuar telefonin e mençur Galaxy W, i cili është telefoni më i madh që keni parë deri tani. Pavarësisht madhësisë, Galaxy W nuk posedon mjete harduerike të...

Samsung ka lansuar telefonin e mençur Galaxy W, i cili është telefoni më i madh që keni parë deri tani.

Samsung lanson Galaxy W, telefon me ekran 7 inç

Pavarësisht madhësisë, Galaxy W nuk posedon mjete harduerike të nivelit shumë të lartë. Galaxy W ka ekran 7 inç me rezolocion 1280×720, procesor 1.2GHz Quad Core, 1.5GB RAM, 16GB memorje të intergruar, 8 megapiskel kamerë, 2 megapiksel kamerën para, bateri 3200mAh dhe Android 4.3.

Galaxy W do të kushtojë 487 dollarë dhe do të jetë në dispozicion në tri ngjyra: bardhë, zezë dhe të kuqe./itShqip

RELATED BY