Samsung lanson kopertinat mbushëse pa tela për Galaxy S5

Samsung ka lansuar zyrtarisht kopertinat që mbushin telefonin e mençur, Galaxy S5. Ky aksesorë i ri që punon me rrjetin pa tela, do jetë në dispozicion në dy mënyra:...

Samsung lanson kopertinat mbushëse pa tela për Galaxy S5

Samsung ka lansuar zyrtarisht kopertinat që mbushin telefonin e mençur, Galaxy S5. Ky aksesorë i ri që punon me rrjetin pa tela, do jetë në dispozicion në dy mënyra: me mbulesën e zezë që mban modulin mbushës Qi dhe modelin S-View.

Këto kopertina mbushese pa tela për Galaxy S5 vijn me vrima të cilat duken indentike me modelin e mbuluar të pajisjes. Kompania ka arritur të krijojë të dy modelet në formë origjinale si të Galaxy S5 duke mos humbur as rezistencën ndaj ujit.

Kopertinat mbushese për Galaxy S5 do kushtojnë 30 dollarë dhe do jenë në dispozicion në dy ngjyra, të zezë dhe të bardhë./itShqip

Categories
Hardware

Arsimi është autor në portalin ITshqip, ku shkruan rreth informatikës dhe zhvillimeve që ndodhin në fushën e teknologjisë. Është i përqendruar më shumë në industrinë e telefonave të mençur dhe sulmet që ndodhin në internet. Ndiqe në : Facebook | Twitter
One Comment

Leave a Reply

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

RELATED BY