Samsung lanson TV me 110 inç

Pas paraqitjes së TV-së masive prej 85 inç ose UHDTV në fillim të vitit, Samsung arriti të sjell edhe një gjigant tjetër me 110 inç. Ky TV do fillojë...

Samsung lanson TV me 110 inç

Pas paraqitjes së TV-së masive prej 85 inç ose UHDTV në fillim të vitit, Samsung arriti të sjell edhe një gjigant tjetër me 110 inç. Ky TV do fillojë shitjet që nga sot në Kinë, Lindje të Mesme dhe në disa vende evropiane.

Gjiganti UHDTV 110 inç është 2.6m i gjërë dhe 1.8m i gjatë, pra më i madh se një shtrat gjumi. Modeli 110 inç do të ketë të gjitha karakteristikat e modelit më të vogël prej 85 inç.

Deri tani asnjë fjalë nuk është thënë për çmimin e këtij TV, por edhe nëse pysni sigurisht se nuk mund ta përballoni atë./itShqip

RELATED BY