Samsung promovon pajisjen Galaxy S5

Samsung është magjistar në krijimin e videove dhe reklamave, pra kompania nuk po ndalet në promovimin e pajisjesë së fundit, Galaxy S5. Koreanët kanë ngarkuar edhe një video tjetër...

Samsung promovon pajijen Galaxy S5

Samsung është magjistar në krijimin e videove dhe reklamave, pra kompania nuk po ndalet në promovimin e pajisjesë së fundit, Galaxy S5.

Koreanët kanë ngarkuar edhe një video tjetër për Galaxy S5 duke prezantuar dhe shfaqur edhe detajet e tjera të kësaj pajisjes që pritet të bëjë vërtetë bujë.

Video është thuajse 4 minuta e gjatë dhe përmban qdo gjë që Samsung mendon se ju duhet të dini për këtë pajisje. Në video tregohet materiali i ndërtuar, ngjyrat e pajisjes, kamera e re, rifokusimi i fotos pas shkrepjes, rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit, aplikacionet, sensorët dhe skanimi i gishtërinjeve.

Sidoqoftë, në videon e mëposhtme keni atë që kompania Samsung ka përgaditur tek pajisja e saj Glaxay S5./itShqip

RELATED BY