Syzat e Google në fytyrat e njohura (foto)

Këto fotografi janë punuar më Photoshop vetëm për të shikuar se si duken syzat e Google në fytyrat e njohura botërore. Princi William dhe Kate Middleton Paula Deen Meryl...

Këto fotografi janë punuar më Photoshop vetëm për të shikuar se si duken syzat e Google në fytyrat e njohura botërore.

Princi William dhe Kate Middleton

Paula Deen

Meryl Streep

Sarah Palin

Lady Gaga

Christina Aguilera

Samuel L Jackson

Justin Bieber

George Takei

One Direction

Ellen Degeneres

Barack Obama

Kim Kardashian

Scumbag Steve

Kristen Wiig

(via Mashable)/itshqip

Categories
Lajme

Dardani është autor në itshqip.com, i cili kohën e lirë e shfrytëzon për të shkruar, është student dhe është i apasionuar pas Teknologjisë dhe Informatikës. Ndiqe Dardanin në: Blog | Twitter | Facebook | Google+
2 Comments on this post.
 • Ilir
  30 April 2012 at 20:43
  Leave a Reply

  Photoshop

  • Dardan
   30 April 2012 at 21:01
   Leave a Reply

   po eshte e cekur me larte se eshte photoshop.

  Leave a Reply

  *

  *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  RELATED BY