selfie

  • Francesco Totti bën ‘selfie’ me iPhone 6

    Festimi i një goli është njëri prej momenteve më të lumtura në futboll, por Francesco Totti e çoi këtë në një nivel ndryshe. Ai është njëri prej lojtarëve italian më të famshëm që luan për ekipin Roma. Pas shënimit të golit të dytë në derbin kundër Lazios, Totti doli...
  • Klubet nga Premier Liga angleze ndalojnë shkopinjtë për ‘selfie’

    Pavarësisht se ju pëlqejnë apo i urreni, shkopinjtë për foto ‘selfie’ aktualisht janë ndër aksesorët më të kërkuar dhe më të përdorur. Shitjet e tyre pësuan një ngritje të jashtëzakonshme gjatë kohës së krishtlindjeve. Rritja e përdorimit të këtyre aksesorëve si duket ka ndikuar që klubet e futbollit nga...