Vjen Need for Speed: The Run

Edhe pse edicioni i fundit i NFS është shfaqur së fundmi, titulli i ardhshëm do të paraqitet në treg këtë vit, kurse është publikuar dhe trejleri i lojës i...

Edhe pse edicioni i fundit i NFS është shfaqur së fundmi, titulli i ardhshëm do të paraqitet në treg këtë vit, kurse është publikuar dhe trejleri i lojës i titulluar si Need for Speed: The Run.

Në fakt, shopto.net internet dyqani online rastësisht (ose kinse rastësisht) publikoi trejlerin e lojës, nga e cila logjikisht pritet që edhe vetë botuesi EA planifikon për një kohë shum të shpejt edhe zyrtarisht të prezenton lojën.

Sipas asaj që mund të shikojmë në trejlerin, loja është e inspiruar nga Hot Pursuit.

Need for Speed: The Run duhet të shfaqet në treg më 18 nëntor, dhe atë sigurisht për platformat PC, PS3, Xbox360./itshqip

Video Trailer:

RELATED BY