Zyrtare: Galaxy S IV vjen më 14 Mars

Pajisja më e rëndësishme nga Samsung, Galaxy S4, nuk prezantohet në Kongresin Botëror Mobil por njoftoi se këtë do ta bëjë më 14 Mars. ” Galaxy S III është...

Samsung Galaxy S IV

Pajisja më e rëndësishme nga Samsung, Galaxy S4, nuk prezantohet në Kongresin Botëror Mobil por njoftoi se këtë do ta bëjë më 14 Mars.

” Galaxy S III është prezantuar gjatë kësaj kohe në Londër vitin e kaluar, ndërsa tani do prezantojmë Galaxy S IV në Nju York” tha shefi JK Shin i kompanisë.

Detajet rreth kësaj pajisje nuk janë konfirmuar ende por mendohet se do ketë një procesor Exynos 5  me 8 bërthama, një ekran me kualitet të lartë, 2GB RAM, një kamerë 13 megapiksel dhe Android 4.2.2 . /ITshqip

RELATED BY