Zyrtarizohet LG G Pro2

Duket se LG dëshiron të marrë në krye të gjitha të rejat e smartfonë-ve. Kompania e Koresë së Jugut ka prezantuar zyrtarisht versionin Pro 2G në Kongresin Botëror Mobil....

gpro2-1

Duket se LG dëshiron të marrë në krye të gjitha të rejat e smartfonë-ve. Kompania e Koresë së Jugut ka prezantuar zyrtarisht versionin Pro 2G në Kongresin Botëror Mobil.

Pro 2G do të vijë me një ekran 5.9 -inch, në krahasim me panelin e paraardhësit të saj 5.5 -inch, kjo do të thotë se G Pro 2 do të jetë i ngjashëm me Galaxy Note 3 në aspektin e madhësisë së ekranit me rezolucion 1920 x 1080.

Ky version i fundit i LG-s do të ketë një kamer me 13 -megapixel me mundësin e incizimit të videove në kualitet 120FPS, incizim 4K ULTRA HD për televizorë 4K, si dhe disa softuer që ju ndihmojnë që të bëni fotografitë më të mira të mundshme.

Versioni Pro 2G do të jetë i pajisur me versionin e fundit Android 4.4 ( Kitkat ), ndërkaq ky version i LG-s do të vjen në 3 ngjyra: të bardhë, të zezë dhe argjendi./itShqip

Categories
Lajme

Itshqip.com, është portal shqiptarë për teknologji informative, i cili me konceptin, punën dhe dizajnin dukshëm dallohet nga portalet tjera në ueb hapësirën shqiptare, duke i pranuar dhe përdorur zgjidhjet më të reja digjitale për të promovuar IT përmbajtje sa më të mirë.
No Comment

Leave a Reply

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

RELATED BY