1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Si ju duket website

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga .#Pr!nCe, 14 Mars 2014.

 1. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Theme/Template : E Thjest = Po me Pelqen shum
  Suksese
   
 3. BasicHawk

  BasicHawk Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nje logo e bukur, font me serioz dhe nese deshiron te duket me professional largoj ato ads qe bejn drite.
   
 4. epi

  epi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  ndreqja foton shume keq e ki. ke edhe probleme tjera, ama fotoja osht fort fort keq. suksese
   
 5. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  1 Logo t'mir boje qe s'din kerkoje n'forum besoj qe kan me ta bo.
  1 Font ma serioz qysh e ceku ky antari ma lart
  edhe qet Template gjithqysh ndrroja se spo del serioz portali - edhe 1 template muj me ta siguru n'vler prej 45€ Free Kto
   
 6. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Website i rendomt
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,999
  Pëlqimet:
  1,395
  Pikë nga trofetë:
  243
  me pelqen
  urime per sukses & me lart
   
 8. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Gabimet

  Gabimi me i madh eshte se kur klikon tek lajmet i ke dhene shum pak hapesire (newsbox) dhe shum hapesire (widgets,ads,socials).
  Ke perdorur nje lloj reklame shum te papershtatshme per kete faqe.
  Egziston nje faqe qe e ke vendosur padashje aty me emrin "Sample Page".
  Kur klikoj tek nje kategori reklamat jane te vendosura keq.
  Mundohu mos te shfaqet "You are browsing entries filed in “ShowBIZ”"

  Kete faqe do e vleresoja me noten 6 (5 nota per dizajnim dhe 1 note per mundimin)
   
 9. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tkisha sugjeru :
  1. Template me ndrru
  2. Logon (Urgjentisht)

  , suksese
   

Shpërndaje faqen

Loading...