Oculus VR provohet nga shqiptari Action Bronson për të shikuar video pornografike (Video +18)

Përveç përdorimit të zakonshëm në video lojëra, pajisja teknologjike nga kompania Oculus që shfaq realitetin në mënyrë virtuale ka filluar të përdoret edhe për qëllime të tjera. Reperët me...

Oculus VR provohet nga shqiptari Action Bronson për të shikuar video pornografike (Video)

Përveç përdorimit të zakonshëm në video lojëra, pajisja teknologjike nga kompania Oculus që shfaq realitetin në mënyrë virtuale ka filluar të përdoret edhe për qëllime të tjera.

Reperët me famë botërore si A$AP Ferg, Fetty Wap dhe disa artistë të tjerë, përfshirë edhe reperin shqiptarë Action Bronson kanë provuar pajisjen nga Oculus për të shikuar video me përmbajtje pornografike.

Shqiptari Action Bronson ka thënë se nuk ka kohë për të shikuar video të tilla si pasojë e angazhimeve të mëdha ditore, megjithatë reagimet e tij dhe artistëve tjerë ishin mahnitëse.

Nëse jeni kurioz për ti shikuar reagimet e tyre atëherë klikoni në videon e mëposhtme, e cila shfaq njëkohësisht pamjet pornografike të mundësuara nga pajisja Oculus VR./itShqip/

Categories
Lajmetoplajm

Arsimi është autor në portalin ITshqip, ku shkruan rreth informatikës dhe zhvillimeve që ndodhin në fushën e teknologjisë. Është i përqendruar më shumë në industrinë e telefonave të mençur dhe sulmet që ndodhin në internet. Ndiqe në : Facebook | Twitter

RELATED BY