Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge fillojë shitjet në SHBA

Galaxy S6 dhe S6 Edge, telefonat më të mirë deri tani nga Samsung, kanë filluar shitjet nga transportuesit e Shteteve të Bashkuara. Me një xham të hollë, metal të...

Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge fillojë shitjet në SHBA

Galaxy S6 dhe S6 Edge, telefonat më të mirë deri tani nga Samsung, kanë filluar shitjet nga transportuesit e Shteteve të Bashkuara.

Me një xham të hollë, metal të bukur, performancë të fuqishme, ekran QuadHD dhe kamerë 16 megapiksel, Galaxy S6 dhe S6 Edge janë telefonat më të mirë me platformën Android.

Nëse kërkoni për një S6/S6 Edge ngjyrë ari, AT&T dhe Verizon janë më të mirët, ndërsa nëse jeni i interesuar për një çmim të lirë, Sprint do të ishte zgjedhja juaj e duhur. Por, nëse kërkoni një vit abonim në Netflix, T-Mobile është i vetmi transportues që ofron pajisjen duke filluar nga 12 Prilli./itShqip/

Categories
Lajmetoplajm

Arsimi është autor në portalin ITshqip, ku shkruan rreth informatikës dhe zhvillimeve që ndodhin në fushën e teknologjisë. Është i përqendruar më shumë në industrinë e telefonave të mençur dhe sulmet që ndodhin në internet. Ndiqe në : Facebook | Twitter

RELATED BY