Samsung lëshon reklamën tjetër ngacmuese për konsumatorët e Apple!

Në muajin nëntor të vitit 2011, Samsung pati lëshuar një video reklamë ngacmuese për konusmatorët e Apple, e këtë po e bën përsëri, Samsung ka lëshuar edhe një video...


Në muajin nëntor të vitit 2011, Samsung pati lëshuar një video reklamë ngacmuese për konusmatorët e Apple, e këtë po e bën përsëri, Samsung ka lëshuar edhe një video reklamë të re, e cila është ngacmuese për konsumatorët e Apple.

Kjo reklamë përmban një djalë të ri me një Samsung Galaxy S2 në duart e tij, duke treguar të mirat e Galaxy S2. Nëse Samsung mendon ta sfifoj Apple’n me reklama, atëherë mendoj se e ka gabim. Nëse dëshiron ta kalosh Apple’n, atëherë duhet të punosh shumë, e të rrish edhe pa gjumë. Shikoni videon e mëposhtme./itshqip

Categories
Lajme

Dardani është autor në itshqip.com, i cili kohën e lirë e shfrytëzon për të shkruar, është student dhe është i apasionuar pas Teknologjisë dhe Informatikës. Ndiqe Dardanin në: Blog | Twitter | Facebook | Google+
8 Comments on this post.
 • jeta
  21 January 2012 at 17:40

  Hahhahahahah shume te fort e paskan ba.
  ahhahahaha
  hahahahaha

 • Ted
  22 January 2012 at 22:45

  Mbase duhet te rrije Apple zgjuar qe te arrij samsungun :)

  Mos harro qe samsung tv = success, apple tv = fail :)

  iphone 4s = fail, galaxy s2 = success :)

  galaxy tab = success, ipad = fail , etj :)

 • roony
  23 January 2012 at 09:18

  mos ja huqe pak si shum me keto dy fail-at e fundit

 • Dardan
  23 January 2012 at 09:21

  iPhone 4S fail??

  iPad fail ??

  Paske degjuar gabim

 • misin
  23 January 2012 at 16:18

  A edhe kshtu mendoni per Apple , iOS , iDevice , (Kur nuk e mrrin dhelpra rrushin e pshtyn) Larg osht ………. Samsung .

 • Rilind
  24 January 2012 at 13:36

  Me sa shoh e paske shkruar qe iphone 4s paska pasur sukses me shum se samsung galaxy s2.
  E vras mendjen ata qe e kan zgjedur telefonin e vitit pse nuk te kane pyetur ty… :O

 • Dardan
  24 January 2012 at 19:04

  Un nuk pyetna, per keto vendos tjeterkush, por duke filluar nga aplikacionet e Apple e deri krejt ne fund te pamja e jashtme iPhone osht ma i mir se Galaxy.

  Pyeti edhe njerzit vlla dhe e sheh rezultatin. Un e kam provuar edhe iPhone edhe Galaxy S2, dhe Galaxya shum shpesh bllokohet ne krahasim me iPhone.

 • Rilind
  25 January 2012 at 19:37

  Iphone 4s kam un dhe tash e kam be jailbreak me cinject 0.4.3 iphone ne krahasim me galaxy s2 me duket shum me i dobet dhe kete mendim kan shum njerez tjere, edhe pse vet jam perdorues i apple per vite me radhe

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  RELATED BY