iphone 6

 • iPhone 6 tani në dispozicion në më shumë se 20 vende

  Apple ka zgjeruar shitjet e iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus edhe në më shumë se 20 vende të tjera . iPhone 6 tani është në dispozicion në këto vende: Austri, Belgjikë, Danimarkë, Finland, Irland, Itali, Luksemburg, Holand, Zelanda e Re, Norvegji, Portugali, Katari, Rusi, Arabi Saudite, Ishulli i...
 • Apple iPhone 6 do të lansohet në Gusht?

  Apple zakonisht lëshon gjeneratën e ardhshme të iPhone-ve në Shtator çdo vit, por sipas disa raporteve ndoshta këtë herë iPhone 6 do të lansohet më herët. Bazuar në burimet e cituara nga Economic Daily News, iPhone 6 pritet të lansohet në Gusht, një muajë më herët përpara produkteve që...
 • iPhone 6 do ketë ekran 5.5 inç ?

  Është përfolur gjatë për gjeneratën e ardhshme nga Apple, iPhone 6, që thuhet se do vijë në dy madhësi: një me ekran 4.7 inç dhe një tjetër me ekran 5.5 inç.  Tani, sipas një dokumenti të lëshuar, me anë të së cilit kuptohet se telefoni i ardhshëm i mençur...
 • iPhone 6 me ekran 5.7 inç?

  Fatkeqësisht, kjo që po shikoni nuk është e vërtetë, por është gjithmonë mirë të përgaditen koncepte që tregojnë se qfarë apo si do të doket iPhone 6 me ekran të madh. Sidoqoftë, më e rëndësishmja është puna me pajisje të cilat dihet se do pushtojnë tregun në të ardhmen....
 • Thashethemet rreth iPhone 6

  Këtu mund të gjeni të gjitha lajmet e fundit për datën e lansimit, specifikat e pajisjes, thashethemet dhe të rejat rreth pajisjes më të pritur nga Apple , iPhone 6. Për këto thashetheme ende nuk është konfirmuar asgjë por spekulimet rreth iPhone 6 kanë filluar edhe pse ende nuk...